Asum
Veerenni — kinnisvarahinnad
Veerenni hinnatase on praegu 3 908 €/m² — 13. koht 21-st, kõrgem hinnatase kui 40%-l teistest.
Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Kesklinn ning vaata hindu tänavate kaupa.
Kõrgeim hinnatase on: Pille tn — 5 088 €/m². Madalaim on: Liivalaia tn — 3 452 €/m².
Veerenni kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 3 553–4 732 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Asum linnaosas Kesklinn
Veerenni — 3 908 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (21)
Kõrgeim hinnatase praegu
Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Veerenni
Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Veerenni?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Veerenni on 236 000 € (43 m²), 11 000 € rohkem kui piirkonnas Kesklinn.
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 1 tuba14 kuulutust | 163 000 € | 116 000–170 000 € | 35 m² | 4 541 |
| 2 tuba19 kuulutust | 236 000 € | 145 000–247 000 € | 43 m² | 4 648 |
| 3 tuba21 kuulutust | 311 000 € | 250 000–355 000 € | 68 m² | 4 724 |
| 4 tuba8 kuulutust | 452 000 € | 311 000–578 000 € | 114 m² | 3 768 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Veerenni, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Veerenni?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Veerenni – 2 tuba, 55 m², umbes 245 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Renoveeritud | +74 000 € (+30,2 %) | |
| 5 m² suurem | +19 000 € (+7,8 %) | |
| Rongipeatus 500 m raadiuses | +17 000 € (+7,1 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +8 500 € (+3,5 %) |
Tüüpilise kahetoalise korteri puhul piirkonnas Veerenni küsitakse umbes 74 000 € rohkem renoveeritud korteri eest (võrreldes renoveerimist vajavaga), umbes 19 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 17 000 € rohkem, kui 500 m raadiuses on rongipeatus.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Veerenni ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Veerenni
Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Veerenni |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pille tn | 5 018–5 264 | +30,2 % | |
| 2 | Tiiu tn | 4 906–5 194 | +29,8 % | |
| 3 | Veerenni tn | 4 055–5 063 | +25,2 % | |
| 4 | Kauna tn | 4 688–4 966 | +22,8 % | |
| 5 | Varre tn | 4 682–4 838 | +21,6 % | |
| 6 | Vana-Lõuna tn | 4 213–4 632 | +14,3 % | |
| 7 | Õilme tn | 4 409–4 551 | +14,2 % | |
| 8 | Kodu tn | 3 962–4 438 | +9,2 % | |
| 9 | Lutheri tn | 4 031–4 374 | +6,9 % | |
| 10 | Tare tn | 3 597–4 239 | +4,7 % | |
| 11 | Võtme tn | 3 908–4 174 | +2,7 % | |
| 12 | Vaikne tn | 3 761–3 988 | -0,3 % | |
| 13 | Uus-Tatari tn | 3 522–3 892 | -2,8 % | |
| 14 | Tatari tn | 3 416–3 774 | -6,4 % | |
| 15 | Ravi tn | 3 528–3 787 | -7,7 % | |
| 16 | Magasini tn | 3 450–3 726 | -7,7 % | |
| 17 | Vana-Veerenni tn | 3 462–3 540 | -11,0 % | |
| 18 | Herne tn | 3 032–3 707 | -11,2 % | |
| 19 | Liivalaia tn | 3 392–3 492 | -11,6 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega asumid
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Veerenni
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Veerenni?
Hinnatase piirkonnas Veerenni on 3 908 €/m², tüüpilise vahemikuga 3 553–4 732 €/m².
Mitmes on Veerenni hinnatasemelt?
Veerenni on hinnareitingus 13. koht 21-st, kõrgem hinnatase kui 40%-l teistest.
Veerenni võrreldes: Kesklinn
Veerenni on 8,2 % madalam kui Kesklinn praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Veerenni?
Pille tn on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 5 088 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.