Linn
Harku vald — kinnisvarahinnad
Harku vald hinnatase on praegu 2 283 €/m² — 13. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 82%-l teistest.
Vaata kinnisvarahindu, võrdle kinnisvaratüüpe ja leia kõrgema või madalama hinnatasemega linnaosad ja asumid: Harku vald.
Kõrgeim hinnatase on: Tiskre küla — 3 325 €/m². Madalaim on: Vahi küla — 686 €/m².
Harku vald kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 1 757–2 844 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Linna asukoht: Eesti
Harku vald — 2 283 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (67)
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Harku vald?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Harku vald on 150 000 € (46 m²).
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 2 tuba19 kuulutust | 150 000 € | 118 000–190 000 € | 46 m² | 3 189 |
| 3 tuba29 kuulutust | 250 000 € | 220 000–260 000 € | 69 m² | 3 542 |
| 4 tuba37 kuulutust | 310 000 € | 289 000–324 000 € | 90 m² | 3 378 |
| 5 või enam tuba14 kuulutust | 334 000 € | 326 000–340 000 € | 98 m² | 3 373 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Harku vald, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Harku vald?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Harku vald – 4 tuba, 80 m², umbes 269 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +28 000 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +13 000 € (+4,8 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +11 000 € (+4,0 %) |
Tüüpilise neljatoalise korteri puhul piirkonnas Harku vald küsitakse umbes 28 000 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 13 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 11 000 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Harku vald ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Linnaosad: Harku vald — kõrgeimast madalaimani
Võrdle ruutmeetrihinda, tüüpilist hinnavahemikku ja erinevust võrreldes: Harku vald.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Harku vald |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tiskre küla | 3 270–3 406 | +45,6 % | |
| 2 | Tutermaa küla | 2 381–3 392 | +45,4 % | |
| 3 | Harkujärve küla | 2 968–3 784 | +35,6 % | |
| 4 | Tabasalu alevik | 2 766–3 367 | +34,0 % | |
| 5 | Laabi küla | 2 898–3 440 | +30,7 % | |
| 6 | Harku alevik | 2 700–2 859 | +21,3 % | |
| 7 | Rannamõisa küla | 2 565–3 130 | +18,3 % | |
| 8 | Meriküla | 2 520–2 732 | +14,7 % | |
| 9 | Ilmandu küla | 2 288–2 513 | +7,3 % | |
| 10 | Muraste küla | 2 150–2 696 | +4,3 % | |
| 11 | Adra küla | 1 896–2 557 | +0,9 % | |
| 12 | Kütke küla | 2 255–2 334 | +0,8 % | |
| 13 | Suurupi küla | 2 000–2 464 | +0,1 % | |
| 14 | Vääna küla | 2 272–2 282 | -0,3 % | |
| 15 | Humala küla | 2 260–2 266 | -0,8 % | |
| 16 | Vaila küla | 2 243–2 270 | -1,3 % | |
| 17 | Viti küla | 1 790–2 743 | -8,2 % | |
| 18 | Sõrve küla | 1 872–2 236 | -15,1 % | |
| 19 | Liikva küla | 1 613–2 367 | -16,4 % | |
| 20 | Vääna-Jõesuu küla | 1 632–1 975 | -19,3 % | |
| 21 | Kumna küla | 1 518–2 046 | -20,2 % | |
| 22 | Türisalu küla | 1 361–1 685 | -34,8 % | |
| 23 | Naage küla | 1 395–1 470 | -37,5 % | |
| 24 | Vahi küla | 643–1 241 | -69,9 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega linnad
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Harku vald
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Harku vald?
Hinnatase piirkonnas Harku vald on 2 283 €/m², tüüpilise vahemikuga 1 757–2 844 €/m².
Mitmes on Harku vald hinnatasemelt?
Harku vald on hinnareitingus 13. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 82%-l teistest.
Harku vald võrreldes: Eesti
Harku vald on 5,4 % kõrgem kui Eesti praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Harku vald?
Tiskre küla on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 3 325 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.