Linn
Kuusalu vald — kinnisvarahinnad
Kuusalu vald hinnatase on praegu 1 668 €/m² — 27. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 61%-l teistest.
Vaata kinnisvarahindu, võrdle kinnisvaratüüpe ja leia kõrgema või madalama hinnatasemega linnaosad ja asumid: Kuusalu vald.
Kõrgeim hinnatase on: Põhja küla — 4 020 €/m². Madalaim on: Suurpea küla — 792 €/m².
Kuusalu vald kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 1 349–2 312 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Linna asukoht: Eesti
Kuusalu vald — 1 668 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (67)
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Kuusalu vald?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Kuusalu vald on 55 000 € (47 m²).
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 2 tuba9 kuulutust | 55 000 € | 27 000–82 000 € | 47 m² | 1 004 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Kuusalu vald, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Kuusalu vald?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Kuusalu vald – 2 tuba, 54 m², umbes 55 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +5 700 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +3 900 € (+7,0 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +2 200 € (+4,0 %) |
Tüüpilise kahetoalise korteri puhul piirkonnas Kuusalu vald küsitakse umbes 5 700 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 3 900 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 2 200 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Kuusalu vald ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Linnaosad: Kuusalu vald — kõrgeimast madalaimani
Võrdle ruutmeetrihinda, tüüpilist hinnavahemikku ja erinevust võrreldes: Kuusalu vald.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Kuusalu vald |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Põhja küla | 2 442–4 782 | +141,0 % | |
| 2 | Andineeme küla | 3 100–3 177 | +88,9 % | |
| 3 | Sõitme küla | 2 946–3 079 | +83,3 % | |
| 4 | Saunja küla | 2 764–2 840 | +67,3 % | |
| 5 | Salmistu küla | 1 950–2 710 | +36,9 % | |
| 6 | Mäepea küla | 2 133–2 294 | +33,1 % | |
| 7 | Kaberla küla | 1 501–1 590 | -6,6 % | |
| 8 | Kuusalu alevik | 1 524–1 610 | -7,9 % | |
| 9 | Valkla küla | 1 246–1 946 | -9,6 % | |
| 10 | Ilmastalu küla | 1 444–1 510 | -13,1 % | |
| 11 | Kursi küla | 1 438–1 439 | -13,7 % | |
| 12 | Allika küla | 1 423–1 423 | -14,7 % | |
| 13 | Kodasoo küla | 1 390–1 392 | -16,6 % | |
| 14 | Kuusalu küla | 1 312–1 342 | -20,6 % | |
| 15 | Kolga alevik | 1 043–1 240 | -29,5 % | |
| 16 | Kiiu alevik | 1 071–1 140 | -33,5 % | |
| 17 | Loksa küla | 819–830 | -50,7 % | |
| 18 | Suurpea küla | 792–792 | -52,5 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega linnad
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Kuusalu vald
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Kuusalu vald?
Hinnatase piirkonnas Kuusalu vald on 1 668 €/m², tüüpilise vahemikuga 1 349–2 312 €/m².
Mitmes on Kuusalu vald hinnatasemelt?
Kuusalu vald on hinnareitingus 27. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 61%-l teistest.
Kuusalu vald võrreldes: Eesti
Kuusalu vald on 23,0 % madalam kui Eesti praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Kuusalu vald?
Põhja küla on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 4 020 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.