Linn
Pärnu linn — kinnisvarahinnad
Pärnu linn hinnatase on praegu 1 917 €/m² — 24. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 66%-l teistest.
Vaata kinnisvarahindu, võrdle kinnisvaratüüpe ja leia kõrgema või madalama hinnatasemega linnaosad ja asumid: Pärnu linn.
Kõrgeim hinnatase on: Tõstamaa alevik — 4 076 €/m². Madalaim on: Tammuru küla — 510 €/m².
Pärnu linn kuulub Pärnu maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 1 875 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 1 700–2 414 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Linna asukoht: Eesti
Pärnu linn — 1 917 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (67)
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Pärnu linn?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Pärnu linn on 135 000 € (46 m²).
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 1 tuba93 kuulutust | 83 000 € | 63 000–110 000 € | 31 m² | 2 944 |
| 2 tuba309 kuulutust | 135 000 € | 89 000–184 000 € | 46 m² | 3 041 |
| 3 tuba261 kuulutust | 200 000 € | 125 000–255 000 € | 64 m² | 3 221 |
| 4 tuba102 kuulutust | 268 000 € | 160 000–372 000 € | 85 m² | 3 039 |
| 5 või enam tuba14 kuulutust | 230 000 € | 174 000–440 000 € | 105 m² | 1 705 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Pärnu linn, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Pärnu linn?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Pärnu linn – 2 tuba, 54 m², umbes 156 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +16 000 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +11 000 € (+7,1 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +6 200 € (+4,0 %) |
Tüüpilise kahetoalise korteri puhul piirkonnas Pärnu linn küsitakse umbes 16 000 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 11 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 6 200 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Asukoht
Kuidas kaugus kesklinnast mõjutab hinda: Pärnu linn
Müügis korterite küsitav ruutmeetrihind langeb kaugusega Rüütli platsist: kui kaugus kahekordistub, on hind keskmiselt umbes 15 % madalam. Kõrgeim on hind 0–1 km kaugusel, 3 621 €/m².
| Kaugus | Tulp | €/m² |
|---|---|---|
| 0–1 km | 3 621 €/m² | |
| 1–2 km | 2 556 €/m² | |
| 2–3 km | 2 440 €/m² | |
| 3–5 km | 3 218 €/m² | |
| 5–7,5 km | 3 100 €/m² |
Müügikuulutuste küsitavate ruutmeetrihindade mediaan, august–september 2026, linnulennult kaugus Rüütli platsist.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Pärnu linn ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Linnaosad: Pärnu linn — kõrgeimast madalaimani
Võrdle ruutmeetrihinda, tüüpilist hinnavahemikku ja erinevust võrreldes: Pärnu linn.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Pärnu linn |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tõstamaa alevik | 4 060–4 108 | +112,6 % | |
| 2 | Valgeranna küla | 2 198–2 340 | +19,5 % | |
| 3 | Lemmetsa küla | 1 396–2 226 | +14,9 % | |
| 4 | Papsaare küla | 1 731–2 544 | +14,0 % | |
| 5 | Pärnu linn | 1 763–2 636 | +6,5 % | |
| 6 | Pootsi küla | 1 918–1 920 | +0,1 % | |
| 7 | Paikuse alev | 1 715–1 927 | -4,1 % | |
| 8 | Silla küla | 1 351–1 676 | -15,0 % | |
| 9 | Seljametsa küla | 1 500–1 557 | -20,8 % | |
| 10 | Audru alevik | 1 054–1 336 | -39,1 % | |
| 11 | Liu küla | 1 138–1 141 | -40,6 % | |
| 12 | Marksa küla | 1 085–1 086 | -43,4 % | |
| 13 | Kõima küla | 1 024–1 123 | -43,7 % | |
| 14 | Lindi küla | 1 079–1 083 | -43,7 % | |
| 15 | Malda küla | 1 074–1 076 | -43,9 % | |
| 16 | Saulepa küla | 1 073–1 073 | -44,0 % | |
| 17 | Kihlepa küla | 1 068–1 072 | -44,3 % | |
| 18 | Lavassaare alev | 868–906 | -53,7 % | |
| 19 | Põldeotsa küla | 799–824 | -57,8 % | |
| 20 | Jõõpre küla | 730–748 | -61,5 % | |
| 21 | Ahaste küla | 641–787 | -61,6 % | |
| 22 | Tammuru küla | 509–510 | -73,4 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega linnad
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Pärnu linn
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Pärnu linn?
Hinnatase piirkonnas Pärnu linn on 1 917 €/m², tüüpilise vahemikuga 1 700–2 414 €/m².
Mitmes on Pärnu linn hinnatasemelt?
Pärnu linn on hinnareitingus 24. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 66%-l teistest.
Pärnu linn võrreldes: Eesti
Pärnu linn on 11,5 % madalam kui Eesti praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Pärnu linn?
Tõstamaa alevik on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 4 076 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.