Linn

Võru vald — kinnisvarahinnad

Võru vald hinnatase on praegu 1 078 €/m² — 41. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 40%-l teistest.

Vaata kinnisvarahindu, võrdle kinnisvaratüüpe ja leia kõrgema või madalama hinnatasemega linnaosad ja asumid: Võru vald.

Kõrgeim hinnatase on: Kirumpää küla — 2 314 €/m². Madalaim on: Sõmerpalu alevik — 696 €/m².

Võru vald kuulub Võru maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 1 091 €/m².

Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.

Hind ruutmeetri kohta 1 078 €/m²

Tüüpiline hinnavahemik 872–1 552 €/m²

Turupõhine hinnastatistika Uuendatud 2026-09-27
Hind ruutmeetri kohta 1 078 €/m²
Tüüpiline hinnavahemik 872–1 552
Võrreldes: Eesti -50,2 %
Tüüpiline kinnisvarahind 83 200 €

Hind laiemas kontekstis

Võrdlus ümbrusega

Võru vald 1 078 €/m² See lehekülg
Eesti 2 166 €/m² -50,2 % võrreldes

Erinevad kinnisvaratüübid

Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa

Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.

Maja 1 316 €/m² 994–1 805
Korter 860 €/m² 766–980

Asukoht

Linna asukoht: Eesti

Anija vald — 1 503 €/m² Harku vald — 2 283 €/m² Jõelähtme vald — 2 208 €/m² Keila linn — 2 567 €/m² Kiili vald — 3 331 €/m² Kose vald — 1 811 €/m² Kuusalu vald — 1 668 €/m² Lääne-Harju vald — 1 650 €/m² Loksa linn — 834 €/m² Maardu linn — 2 637 €/m² Raasiku vald — 2 173 €/m² Rae vald — 3 138 €/m² Saku vald — 3 647 €/m² Saue vald — 2 780 €/m² Tallinn — 3 396 €/m² Viimsi vald — 3 140 €/m² Hiiumaa vald — 2 324 €/m² Alutaguse vald — 1 998 €/m² Jõhvi vald — 797 €/m² Kohtla-Järve linn — 671 €/m² Lüganuse vald — 601 €/m² Narva-Jõesuu linn — 1 269 €/m² Narva linn — 857 €/m² Sillamäe linn — 1 435 €/m² Järva vald — 794 €/m² Paide linn — 1 996 €/m² Türi vald — 2 580 €/m² Jõgeva vald — 734 €/m² Mustvee vald — 911 €/m² Põltsamaa vald — 655 €/m² Haapsalu linn — 1 603 €/m² Lääne-Nigula vald — 778 €/m² Haljala vald — 1 037 €/m² Kadrina vald — 1 051 €/m² Rakvere linn — 1 442 €/m² Rakvere vald — 1 291 €/m² Tapa vald — 1 058 €/m² Vinni vald — 1 187 €/m² Viru-Nigula vald — 599 €/m² Häädemeeste vald — 1 064 €/m² Lääneranna vald — 699 €/m² Pärnu linn — 1 917 €/m² Põhja-Pärnumaa vald — 879 €/m² Saarde vald — 1 082 €/m² Tori vald — 2 050 €/m² Kanepi vald — 736 €/m² Põlva vald — 1 020 €/m² Räpina vald — 829 €/m² Kehtna vald — 637 €/m² Kohila vald — 1 489 €/m² Märjamaa vald — 978 €/m² Rapla vald — 1 624 €/m² Saaremaa vald — 1 992 €/m² Elva vald — 1 227 €/m² Kambja vald — 2 103 €/m² Kastre vald — 2 064 €/m² Luunja vald — 2 244 €/m² Nõo vald — 1 766 €/m² Peipsiääre vald — 744 €/m² Tartu linn — 2 663 €/m² Tartu vald — 3 044 €/m² Otepää vald — 2 064 €/m² Valga vald — 652 €/m² Mulgi vald — 668 €/m² Antsla vald — 737 €/m² Rõuge vald — 1 072 €/m² Võru linn — 1 174 €/m² Võru vald — 1 078 €/m² (see lehekülg)

Võru vald — 1 078 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (67)

Müügis korterid 2026

Mis maksab korter piirkonnas Võru vald?

Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Võru vald on 37 000 € (47 m²).

SuurusTüüpiline küsitav hindTavaline vahemikPind€/m²
2 tuba10 kuulutust 37 000 € 28 000–52 000 € 47 m² 826
3 tuba6 kuulutust 40 000 € 36 000–41 000 € 58 m² 693

Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Võru vald, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.

Hinnamudel

Mis mõjutab hinda piirkonnas Võru vald?

Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Võru vald – 2 tuba, 51 m², umbes 40 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.

Hinnamõju tüüpilisele korterile piirkonnas Võru vald (2 tuba, 51 m²)
OmadusVahemikHinnamõju
Avar planeering +4 100 € (+10,3 %)
5 m² suurem +3 000 € (+7,5 %)
Pole esimesel korrusel +1 600 € (+4,0 %)

Tüüpilise kahetoalise korteri puhul piirkonnas Võru vald küsitakse umbes 4 100 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 3 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 1 600 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.

Kuidas me arvutame

Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.

Mis on sinu kodu väärtus? Telli tasuta hinnang →

Mis on Sinu kodu väärtus?

Saa tasuta hinnang oma kodule.

Hinnataseme põhjal piirkonnas Võru vald ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.

Telli tasuta hinnang Tasuta · umbes 2 minutit · hinnang sinu e-postile

Hinnareiting

Linnaosad: Võru vald — kõrgeimast madalaimani

Võrdle ruutmeetrihinda, tüüpilist hinnavahemikku ja erinevust võrreldes: Võru vald.

# Koht Hind Tüüpiline vahemik Võrreldes: Võru vald
1 Kirumpää küla 2 314 €/m² 1 000–2 682 +114,6 %
2 Võlsi küla 2 022 €/m² 1 913–2 174 +87,4 %
3 Meegomäe küla 1 736 €/m² 1 594–1 839 +61,0 %
4 Roosisaare küla 1 458 €/m² 1 456–1 459 +35,2 %
5 Vagula küla 1 279 €/m² 1 278–1 281 +18,6 %
6 Puusepa küla 1 134 €/m² 1 114–1 144 +5,1 %
7 Võrumõisa küla 1 093 €/m² 984–1 514 +1,3 %
8 Kose alevik 1 090 €/m² 951–1 291 +1,1 %
9 Verijärve küla 1 086 €/m² 1 082–1 096 +0,7 %
10 Vana-Nursi küla 1 076 €/m² 1 076–1 077 -0,2 %
11 Lasva küla 986 €/m² 955–2 759 -8,6 %
12 Pässä küla 978 €/m² 933–980 -9,4 %
13 Kasaritsa küla 970 €/m² 970–971 -10,1 %
14 Väimela alevik 878 €/m² 859–987 -18,6 %
15 Puiga küla 846 €/m² 836–861 -21,6 %
16 Järvere küla 793 €/m² 790–800 -26,5 %
17 Kääpa küla 782 €/m² 770–799 -27,5 %
18 Lapi küla 779 €/m² 772–785 -27,8 %
19 Parksepa alevik 752 €/m² 725–765 -30,3 %
20 Navi küla 697 €/m² 629–757 -35,4 %
21 Sõmerpalu alevik 696 €/m² 657–709 -35,5 %

Lähim hinnareitingus

Sarnase hinnatasemega linnad

Korduma kippuvad küsimused

Kinnisvarahinnad: Võru vald

Palju maksab kinnisvara piirkonnas Võru vald?

Hinnatase piirkonnas Võru vald on 1 078 €/m², tüüpilise vahemikuga 872–1 552 €/m².

Mitmes on Võru vald hinnatasemelt?

Võru vald on hinnareitingus 41. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 40%-l teistest.

Võru vald võrreldes: Eesti

Võru vald on 50,2 % madalam kui Eesti praeguses hinnavõrdluses.

Kus on hinnatase kõrgeim: Võru vald?

Kirumpää küla on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 2 314 €/m².

Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?

Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.

Kuidas numbreid lugeda

Kuidas hinnad arvutatakse

ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.

Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.

Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.