Asum
Pelgulinn — kinnisvarahinnad
Pelgulinn hinnatase on praegu 3 520 €/m² — 4. koht 9-st, kõrgem hinnatase kui 62%-l teistest.
Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Põhja-Tallinn ning vaata hindu tänavate kaupa.
Kõrgeim hinnatase on: Paldiski mnt — 4 264 €/m². Madalaim on: Ehte tn — 2 869 €/m².
Pelgulinn kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 3 192–3 783 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Asum linnaosas Põhja-Tallinn
Pelgulinn — 3 520 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (8)
Kõrgeim hinnatase praegu
Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Pelgulinn
Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Pelgulinn?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Pelgulinn on 135 000 € (44 m²), 21 000 € vähem kui piirkonnas Põhja-Tallinn.
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 1 tuba19 kuulutust | 85 000 € | 74 000–92 000 € | 22 m² | 3 793 |
| 2 tuba58 kuulutust | 135 000 € | 120 000–164 000 € | 44 m² | 3 107 |
| 3 tuba31 kuulutust | 185 000 € | 160 000–213 000 € | 60 m² | 3 031 |
| 4 tuba10 kuulutust | 227 000 € | 177 000–287 000 € | 73 m² | 3 017 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Pelgulinn, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Pelgulinn?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Pelgulinn – 2 tuba, 47 m², umbes 145 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Renoveeritud | +44 000 € (+30,2 %) | |
| 5 m² suurem | +13 000 € (+9,1 %) | |
| Rongipeatus 500 m raadiuses | +10 000 € (+7,1 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +5 000 € (+3,5 %) |
Tüüpilise kahetoalise korteri puhul piirkonnas Pelgulinn küsitakse umbes 44 000 € rohkem renoveeritud korteri eest (võrreldes renoveerimist vajavaga), umbes 13 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 10 000 € rohkem, kui 500 m raadiuses on rongipeatus.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Pelgulinn ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Pelgulinn
Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Pelgulinn |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paldiski mnt | 3 263–4 509 | +21,1 % | |
| 2 | Telliskivi tn | 3 775–4 273 | +15,5 % | |
| 3 | Helme tn | 3 360–4 028 | +9,0 % | |
| 4 | Rohu tn | 3 665–3 807 | +6,8 % | |
| 5 | Nabra tn | 3 746–3 809 | +6,8 % | |
| 6 | Ristiku tn | 3 583–3 875 | +6,8 % | |
| 7 | Kõrre tn | 3 673–3 836 | +6,6 % | |
| 8 | Härjapea tn | 3 458–3 942 | +6,5 % | |
| 9 | Õle tn | 3 499–3 856 | +5,9 % | |
| 10 | Rukki tn | 3 257–3 780 | +5,8 % | |
| 11 | Heina tn | 3 628–3 853 | +5,1 % | |
| 12 | Timuti tn | 3 484–3 692 | +2,6 % | |
| 13 | Pebre tn | 3 590–3 629 | +2,5 % | |
| 14 | Kolde pst | 3 048–3 777 | +1,4 % | |
| 15 | Orase tn | 3 490–3 596 | +0,8 % | |
| 16 | Taime tn | 3 241–3 567 | -1,0 % | |
| 17 | Angervaksa tn | 3 188–3 628 | -1,2 % | |
| 18 | Roo tn | 3 297–3 561 | -1,6 % | |
| 19 | Merimetsa tee | 3 392–3 448 | -3,3 % | |
| 20 | Saue tn | 3 306–3 588 | -3,7 % | |
| 21 | Mullamaa tn | 3 251–3 582 | -3,7 % | |
| 22 | Auna tn | 2 985–3 448 | -5,1 % | |
| 23 | Mulla tn | 3 134–3 600 | -6,0 % | |
| 24 | Preesi tn | 3 202–3 331 | -7,4 % | |
| 25 | Maisi tn | 3 030–3 625 | -8,1 % | |
| 26 | Kaera tn | 3 140–3 295 | -8,7 % | |
| 27 | Hipodroomi tn | 3 140–3 218 | -9,8 % | |
| 28 | Ädala tn | 3 051–3 181 | -12,7 % | |
| 29 | Aru tn | 2 932–3 180 | -13,3 % | |
| 30 | Nisu tn | 2 858–3 592 | -14,1 % | |
| 31 | Aarde tn | 2 875–3 078 | -15,5 % | |
| 32 | Sõle tn | 2 828–3 099 | -16,9 % | |
| 33 | Ehte tn | 2 832–2 926 | -18,5 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega asumid
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Pelgulinn
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Pelgulinn?
Hinnatase piirkonnas Pelgulinn on 3 520 €/m², tüüpilise vahemikuga 3 192–3 783 €/m².
Mitmes on Pelgulinn hinnatasemelt?
Pelgulinn on hinnareitingus 4. koht 9-st, kõrgem hinnatase kui 62%-l teistest.
Pelgulinn võrreldes: Põhja-Tallinn
Pelgulinn on 3,2 % madalam kui Põhja-Tallinn praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Pelgulinn?
Paldiski mnt on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 4 264 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.