Asum
Lilleküla — kinnisvarahinnad
Lilleküla hinnatase on praegu 3 500 €/m² — 2. koht 3-st, kõrgem hinnatase kui 50%-l teistest.
Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Kristiine ning vaata hindu tänavate kaupa.
Kõrgeim hinnatase on: Hüübi tn — 4 798 €/m². Madalaim on: Hane tn — 2 844 €/m².
Lilleküla kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 3 198–3 920 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Asum linnaosas Kristiine
Lilleküla — 3 500 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (2)
Kõrgeim hinnatase praegu
Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Lilleküla
Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Lilleküla?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Lilleküla on 182 000 € (47 m²), 7 600 € rohkem kui piirkonnas Kristiine.
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 1 tuba25 kuulutust | 119 000 € | 94 000–177 000 € | 33 m² | 4 199 |
| 2 tuba54 kuulutust | 182 000 € | 139 000–214 000 € | 47 m² | 3 610 |
| 3 tuba69 kuulutust | 199 000 € | 162 000–269 000 € | 61 m² | 3 364 |
| 4 tuba23 kuulutust | 370 000 € | 275 000–432 000 € | 90 m² | 4 204 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Lilleküla, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Lilleküla?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Lilleküla – 3 tuba, 56 m², umbes 189 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Renoveeritud | +57 000 € (+30,2 %) | |
| 5 m² suurem | +15 000 € (+7,7 %) | |
| Rongipeatus 500 m raadiuses | +13 000 € (+7,1 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +6 600 € (+3,5 %) |
Tüüpilise kolmetoalise korteri puhul piirkonnas Lilleküla küsitakse umbes 57 000 € rohkem renoveeritud korteri eest (võrreldes renoveerimist vajavaga), umbes 15 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 13 000 € rohkem, kui 500 m raadiuses on rongipeatus.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Lilleküla ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Lilleküla
Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Lilleküla |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hüübi tn | 4 784–4 820 | +37,1 % | |
| 2 | Mõtuse tn | 4 522–4 900 | +35,6 % | |
| 3 | Luige tn | 4 600–4 788 | +33,8 % | |
| 4 | Lehe tn | 4 345–4 787 | +33,1 % | |
| 5 | Meriski tn | 4 471–4 486 | +27,9 % | |
| 6 | Artelli tn | 4 282–4 435 | +25,9 % | |
| 7 | Haki tn | 4 024–4 238 | +19,3 % | |
| 8 | Krüüsli tn | 3 941–4 287 | +18,4 % | |
| 9 | Tuuliku tee | 4 065–4 226 | +18,1 % | |
| 10 | Tihase tn | 4 006–4 284 | +18,0 % | |
| 11 | Tiiva tn | 3 961–4 158 | +17,3 % | |
| 12 | Sinika tn | 3 969–4 235 | +16,9 % | |
| 13 | Paldiski mnt | 3 211–4 185 | +15,9 % | |
| 14 | Tedre põik | 3 929–4 459 | +15,8 % | |
| 15 | Mustjõe tn | 4 046–4 148 | +15,7 % | |
| 16 | Algi tn | 2 978–4 327 | +14,9 % | |
| 17 | Tulbi tn | 3 959–4 110 | +13,9 % | |
| 18 | Lennuse tn | 3 846–4 082 | +13,7 % | |
| 19 | Laki tn | 3 483–4 375 | +13,3 % | |
| 20 | Forelli tn | 3 807–4 103 | +12,2 % | |
| 21 | Vuti tn | 3 584–4 108 | +11,0 % | |
| 22 | Madara tn | 3 751–3 877 | +8,6 % | |
| 23 | Kotka tn | 3 571–3 909 | +8,0 % | |
| 24 | Talviku tn | 3 698–3 850 | +7,2 % | |
| 25 | Rästa põik | 3 685–3 768 | +6,7 % | |
| 26 | Kaarna tn | 3 431–4 034 | +6,1 % | |
| 27 | Rästa tn | 3 512–4 069 | +6,1 % | |
| 28 | Ülase tn | 3 657–3 730 | +6,0 % | |
| 29 | Meleka tn | 3 540–3 844 | +5,5 % | |
| 30 | Haigru tn | 3 633–3 775 | +4,9 % | |
| 31 | Mustamäe tee | 3 524–4 324 | +4,6 % | |
| 32 | Spordi tn | 3 390–4 224 | +4,3 % | |
| 33 | Käbliku tn | 3 595–3 698 | +4,2 % | |
| 34 | Koskla tn | 3 543–3 726 | +4,0 % | |
| 35 | Tulika tn | 3 506–3 735 | +3,9 % | |
| 36 | Kotkapoja tn | 3 508–3 666 | +2,7 % | |
| 37 | Sõstra tn | 3 394–3 878 | +2,1 % | |
| 38 | Kibuvitsa tn | 3 380–3 658 | +1,7 % | |
| 39 | Liblika tn | 3 374–3 764 | +0,9 % | |
| 40 | Käopoja tn | 3 430–3 630 | +0,7 % | |
| 41 | Võrse tn | 3 424–3 580 | +0,7 % | |
| 42 | Tedre tn | 3 187–4 430 | +0,7 % | |
| 43 | Varese tn | 3 162–3 702 | +0,7 % | |
| 44 | Viu tn | 3 282–3 646 | +0,7 % | |
| 45 | Meika tn | 3 386–3 600 | +0,6 % | |
| 46 | Sõpruse pst | 3 304–4 114 | +0,3 % | |
| 47 | Metalli tn | 3 456–3 584 | +0,1 % | |
| 48 | Lille tn | 3 433–3 543 | -0,0 % | |
| 49 | Kännu tn | 2 862–3 798 | -1,1 % | |
| 50 | Kure tn | 3 284–3 529 | -1,1 % | |
| 51 | Käo tn | 3 384–3 569 | -1,1 % | |
| 52 | Endla tn | 3 036–3 610 | -2,1 % | |
| 53 | Mehaanika tn | 3 306–3 529 | -2,2 % | |
| 54 | Välja tn | 3 097–3 525 | -2,5 % | |
| 55 | Pirni tn | 3 354–3 442 | -2,9 % | |
| 56 | Vaarika tn | 3 293–3 430 | -3,1 % | |
| 57 | Kulli tn | 3 309–3 450 | -3,4 % | |
| 58 | Maasika tn | 3 287–3 428 | -3,5 % | |
| 59 | Auli tn | 3 362–3 385 | -3,5 % | |
| 60 | Mooni tn | 3 178–3 512 | -4,2 % | |
| 61 | Kiuru tn | 3 342–3 357 | -4,3 % | |
| 62 | Püü tn | 3 278–3 334 | -5,6 % | |
| 63 | Iirise tn | 3 274–3 337 | -5,7 % | |
| 64 | Nepi tn | 2 841–3 259 | -7,7 % | |
| 65 | Nõmme tee | 3 078–3 481 | -7,7 % | |
| 66 | Kasvu tn | 3 202–3 234 | -8,0 % | |
| 67 | Keemia tn | 3 038–3 385 | -8,3 % | |
| 68 | Siidisaba tn | 3 159–3 214 | -8,8 % | |
| 69 | Kirsi tn | 3 058–3 597 | -8,9 % | |
| 70 | Marja tn | 3 056–3 268 | -9,4 % | |
| 71 | Sule tn | 3 132–3 217 | -9,4 % | |
| 72 | Võrsiku tn | 3 104–3 194 | -9,5 % | |
| 73 | Hauka tn | 3 082–3 336 | -9,6 % | |
| 74 | Kukulinnu tn | 3 034–3 190 | -10,0 % | |
| 75 | Kullerkupu tn | 3 050–3 296 | -10,3 % | |
| 76 | Krookuse tn | 3 019–3 277 | -11,3 % | |
| 77 | Vindi tn | 2 924–3 253 | -12,2 % | |
| 78 | Kajaka tn | 2 934–3 133 | -12,2 % | |
| 79 | Liimi tn | 2 988–3 116 | -12,5 % | |
| 80 | Linnu tee | 2 880–3 552 | -12,6 % | |
| 81 | Tüve tn | 2 931–3 262 | -14,0 % | |
| 82 | Algi põik | 2 938–3 242 | -14,4 % | |
| 83 | Räägu tn | 2 900–3 401 | -14,5 % | |
| 84 | Kannikese tn | 2 904–2 949 | -16,0 % | |
| 85 | Kuldnoka tn | 2 861–2 972 | -16,6 % | |
| 86 | Hane tn | 2 816–2 875 | -18,8 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega asumid
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Lilleküla
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Lilleküla?
Hinnatase piirkonnas Lilleküla on 3 500 €/m², tüüpilise vahemikuga 3 198–3 920 €/m².
Mitmes on Lilleküla hinnatasemelt?
Lilleküla on hinnareitingus 2. koht 3-st, kõrgem hinnatase kui 50%-l teistest.
Lilleküla võrreldes: Kristiine
Lilleküla on 0,5 % madalam kui Kristiine praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Lilleküla?
Hüübi tn on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 4 798 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.