Asum
Haabneeme alevik — kinnisvarahinnad
Haabneeme alevik hinnatase on praegu 3 193 €/m².
Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Haabneeme alevik ning vaata hindu tänavate kaupa.
Kõrgeim hinnatase on: Lepa tee — 4 841 €/m². Madalaim on: Tammepõllu tee — 3 026 €/m².
Haabneeme alevik kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 3 143–3 271 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Kõrgeim hinnatase praegu
Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Haabneeme alevik
Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Haabneeme alevik?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Haabneeme alevik on 166 000 € (56 m²), 5 500 € vähem kui piirkonnas Viimsi vald.
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 2 tuba12 kuulutust | 166 000 € | 152 000–176 000 € | 56 m² | 3 202 |
| 3 tuba17 kuulutust | 223 000 € | 215 000–260 000 € | 73 m² | 3 071 |
| 4 tuba17 kuulutust | 350 000 € | 269 000–400 000 € | 97 m² | 3 064 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Haabneeme alevik, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Haabneeme alevik?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Haabneeme alevik – 3 tuba, 75 m², umbes 224 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +23 000 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +11 000 € (+5,1 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +8 900 € (+4,0 %) |
Tüüpilise kolmetoalise korteri puhul piirkonnas Haabneeme alevik küsitakse umbes 23 000 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 11 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 8 900 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Haabneeme alevik ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Haabneeme alevik
Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Haabneeme alevik |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lepa tee | 4 672–4 904 | +51,6 % | |
| 2 | Toominga tee | 4 176–4 353 | +35,4 % | |
| 3 | Kaluri tee | 2 855–4 920 | +35,4 % | |
| 4 | Rannakuuse tee | 3 873–4 145 | +24,4 % | |
| 5 | Vahtra tee | 3 775–3 954 | +21,1 % | |
| 6 | Sanglepa tee | 3 756–3 851 | +19,6 % | |
| 7 | Mereranna tee | 3 141–4 657 | +18,1 % | |
| 8 | Rohuneeme tee | 3 623–3 963 | +16,5 % | |
| 9 | Kesk tee | 3 256–4 327 | +16,1 % | |
| 10 | Remmelga tee | 3 576–3 603 | +12,2 % | |
| 11 | Lumemarja tee | 3 228–3 680 | +10,7 % | |
| 12 | Männi tee | 3 177–3 842 | +9,8 % | |
| 13 | Hõbepaju tee | 3 226–3 449 | +3,8 % | |
| 14 | Pihlaka tee | 3 234–3 562 | +1,9 % | |
| 15 | Tellissaare tee | 3 248–3 270 | +1,9 % | |
| 16 | Nõmme tee | 3 219–3 260 | +1,8 % | |
| 17 | Melba tee | 3 223–3 252 | +1,3 % | |
| 18 | Nurmela tee | 3 230–3 237 | +1,3 % | |
| 19 | Palumetsa tee | 3 210–3 222 | +0,7 % | |
| 20 | Vardi tee | 3 183–3 228 | +0,4 % | |
| 21 | Nurmiku tee | 3 202–3 210 | +0,4 % | |
| 22 | Salumetsa tee | 3 192–3 202 | +0,2 % | |
| 23 | Õisiku tee | 3 196–3 203 | +0,2 % | |
| 24 | Laaneserva tee | 3 192–3 226 | +0,2 % | |
| 25 | Sõstra tee | 3 174–3 258 | +0,2 % | |
| 26 | Kurvi tee | 3 186–3 192 | -0,1 % | |
| 27 | Nurme tee | 3 184–3 204 | -0,1 % | |
| 28 | Heldri tee | 3 172–3 199 | -0,2 % | |
| 29 | Käärti tee | 3 154–3 231 | -0,2 % | |
| 30 | Lille tee | 3 182–3 192 | -0,2 % | |
| 31 | Ilvese tee | 3 176–3 180 | -0,5 % | |
| 32 | Laanekivi tee | 3 156–3 242 | -0,7 % | |
| 33 | Kasemetsa tee | 3 164–3 170 | -0,8 % | |
| 34 | Nugise tee | 3 156–3 184 | -0,8 % | |
| 35 | Taluranna põik | 3 154–3 167 | -1,0 % | |
| 36 | Rebase tee | 3 154–3 163 | -1,1 % | |
| 37 | Salu tee | 3 119–3 170 | -1,1 % | |
| 38 | Kähriku tee | 3 144–3 193 | -1,3 % | |
| 39 | Nurme põik | 3 133–3 202 | -1,6 % | |
| 40 | Hundi tee | 3 132–3 163 | -1,7 % | |
| 41 | Nirgi tee | 3 109–3 140 | -1,8 % | |
| 42 | Talu tee | 3 100–3 164 | -1,9 % | |
| 43 | Karulaugu tee | 3 079–3 424 | -2,5 % | |
| 44 | Küti tee | 3 082–3 105 | -2,9 % | |
| 45 | Lehtmetsa tee | 3 069–3 108 | -3,3 % | |
| 46 | Lehtpuu tee | 3 064–3 107 | -3,9 % | |
| 47 | Põldheina tee | 3 062–3 067 | -4,0 % | |
| 48 | Idapõllu tee | 2 965–3 096 | -4,6 % | |
| 49 | Heki tee | 2 981–3 110 | -4,9 % | |
| 50 | Randvere tee | 3 022–3 176 | -4,9 % | |
| 51 | Tammepõllu tee | 2 963–3 100 | -5,2 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Haabneeme alevik
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Haabneeme alevik?
Hinnatase piirkonnas Haabneeme alevik on 3 193 €/m², tüüpilise vahemikuga 3 143–3 271 €/m².
Haabneeme alevik võrreldes: Viimsi vald
Haabneeme alevik on 1,7 % kõrgem kui Viimsi vald praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Haabneeme alevik?
Lepa tee on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 4 841 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.