Asum
Pääsküla — kinnisvarahinnad
Pääsküla hinnatase on praegu 3 140 €/m² — 5. koht 10-st, kõrgem hinnatase kui 56%-l teistest.
Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Nõmme ning vaata hindu tänavate kaupa.
Kõrgeim hinnatase on: Rabaveere tn — 4 325 €/m². Madalaim on: Palu tn — 2 458 €/m².
Pääsküla kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 2 966–3 385 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Asum linnaosas Nõmme
Pääsküla — 3 140 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (9)
Kõrgeim hinnatase praegu
Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Pääsküla
Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Pääsküla?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Pääsküla on 144 000 € (46 m²), 12 000 € rohkem kui piirkonnas Nõmme.
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 2 tuba18 kuulutust | 144 000 € | 123 000–174 000 € | 46 m² | 3 087 |
| 3 tuba13 kuulutust | 199 000 € | 152 000–299 000 € | 67 m² | 3 156 |
| 4 tuba9 kuulutust | 391 000 € | 357 000–435 000 € | 101 m² | 3 889 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Pääsküla, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Pääsküla?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Pääsküla – 3 tuba, 60 m², umbes 194 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Renoveeritud | +59 000 € (+30,2 %) | |
| 5 m² suurem | +14 000 € (+7,2 %) | |
| Rongipeatus 500 m raadiuses | +14 000 € (+7,1 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +6 800 € (+3,5 %) |
Tüüpilise kolmetoalise korteri puhul piirkonnas Pääsküla küsitakse umbes 59 000 € rohkem renoveeritud korteri eest (võrreldes renoveerimist vajavaga), umbes 14 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 14 000 € rohkem, kui 500 m raadiuses on rongipeatus.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Pääsküla ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Pääsküla
Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Pääsküla |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rabaveere tn | 4 252–4 346 | +37,7 % | |
| 2 | Kanarbiku tn | 4 029–4 069 | +29,0 % | |
| 3 | Tammepärja tn | 3 912–4 090 | +28,5 % | |
| 4 | Roosi tn | 3 862–4 013 | +25,6 % | |
| 5 | Muraka tn | 3 873–3 906 | +24,0 % | |
| 6 | Kalda tn | 3 394–3 946 | +22,7 % | |
| 7 | Sõnajala tn | 3 775–3 872 | +21,6 % | |
| 8 | Tammiku tn | 3 739–3 809 | +20,8 % | |
| 9 | Õhtu tn | 3 723–3 768 | +19,1 % | |
| 10 | Hommiku tn | 3 578–3 645 | +15,6 % | |
| 11 | Lehtpuu tn | 3 431–3 604 | +11,2 % | |
| 12 | Kasteheina tn | 3 436–3 533 | +10,9 % | |
| 13 | Kumalase tn | 3 359–3 486 | +9,4 % | |
| 14 | Mesila tn | 3 260–3 417 | +6,9 % | |
| 15 | Kärbi tn | 3 302–3 369 | +6,5 % | |
| 16 | Nugise tn | 3 308–3 376 | +5,9 % | |
| 17 | Kadaka pst | 3 100–3 603 | +5,5 % | |
| 18 | Suvila tn | 3 152–3 785 | +5,5 % | |
| 19 | Vainu tn | 3 272–3 344 | +5,4 % | |
| 20 | Viisi tn | 3 173–3 363 | +4,6 % | |
| 21 | Metsaveere tn | 2 670–3 466 | +4,6 % | |
| 22 | Saagi tn | 3 110–3 332 | +4,0 % | |
| 23 | Sisaski tn | 3 093–3 488 | +3,7 % | |
| 24 | Külvi tn | 3 166–3 306 | +3,6 % | |
| 25 | Raba tn | 3 137–3 255 | +2,8 % | |
| 26 | Pärja tn | 3 005–3 914 | +2,7 % | |
| 27 | Saha tn | 2 922–3 300 | +2,7 % | |
| 28 | Põllu tn | 3 124–3 421 | +2,7 % | |
| 29 | Särje tn | 2 937–3 978 | +2,5 % | |
| 30 | Õitse tn | 2 909–3 497 | +1,7 % | |
| 31 | Teelise tn | 2 854–3 902 | +1,7 % | |
| 32 | Saarepuu tn | 3 137–3 224 | +1,6 % | |
| 33 | Lõo tn | 3 101–3 213 | +1,6 % | |
| 34 | Liipri tn | 2 914–3 275 | +0,7 % | |
| 35 | Vikerkaare tn | 3 118–3 218 | +0,5 % | |
| 36 | Vabaduse pst | 2 958–3 311 | +0,5 % | |
| 37 | Pärnu mnt | 2 956–3 352 | +0,4 % | |
| 38 | Kaasiku tn | 3 050–3 209 | +0,1 % | |
| 39 | Rännaku pst | 2 988–3 352 | +0,1 % | |
| 40 | Kastani tn | 3 078–3 235 | +0,0 % | |
| 41 | Pääsküla tn | 2 938–3 305 | -0,1 % | |
| 42 | Lõikuse tn | 3 064–3 198 | -0,3 % | |
| 43 | Ilvese tn | 3 106–3 156 | -0,4 % | |
| 44 | Rohula tn | 2 987–3 234 | -0,4 % | |
| 45 | Ränduri tn | 2 736–3 248 | -0,7 % | |
| 46 | Muuluka tn | 3 110–3 142 | -0,7 % | |
| 47 | Läike tn | 3 023–3 254 | -1,2 % | |
| 48 | Rebase tn | 2 994–3 180 | -1,4 % | |
| 49 | Päikese pst | 2 937–3 171 | -2,0 % | |
| 50 | Sireli tn | 3 009–3 104 | -2,4 % | |
| 51 | Toome pst | 2 978–3 679 | -2,8 % | |
| 52 | Rõõmu tn | 3 004–3 050 | -3,0 % | |
| 53 | Sambliku tn | 2 984–3 034 | -3,9 % | |
| 54 | Seedri tn | 2 964–3 067 | -4,1 % | |
| 55 | Möldre tee | 2 962–3 010 | -4,4 % | |
| 56 | Pilliroo tn | 2 991–2 999 | -4,6 % | |
| 57 | Lauliku tn | 2 873–3 168 | -5,1 % | |
| 58 | Käolina tn | 2 956–2 969 | -5,7 % | |
| 59 | Lemmiku tn | 2 870–2 974 | -6,1 % | |
| 60 | Hirve tn | 2 917–3 120 | -6,1 % | |
| 61 | Sõbra põik | 2 945–2 947 | -6,2 % | |
| 62 | Sarmiku tn | 2 929–2 946 | -6,4 % | |
| 63 | Laaniku tn | 2 902–2 974 | -6,5 % | |
| 64 | Põdra tn | 2 882–2 943 | -7,0 % | |
| 65 | Sõbra tn | 2 588–2 926 | -7,5 % | |
| 66 | Soovildiku tn | 2 847–2 926 | -7,8 % | |
| 67 | Leegi tn | 2 788–2 913 | -8,4 % | |
| 68 | Palusambla tn | 2 830–2 878 | -9,3 % | |
| 69 | Värsi tn | 2 731–2 932 | -9,3 % | |
| 70 | Turbasambla tn | 2 789–2 874 | -9,9 % | |
| 71 | Tirdi tn | 2 560–2 644 | -17,1 % | |
| 72 | Palu tn | 2 229–2 588 | -21,7 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega asumid
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Pääsküla
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Pääsküla?
Hinnatase piirkonnas Pääsküla on 3 140 €/m², tüüpilise vahemikuga 2 966–3 385 €/m².
Mitmes on Pääsküla hinnatasemelt?
Pääsküla on hinnareitingus 5. koht 10-st, kõrgem hinnatase kui 56%-l teistest.
Pääsküla võrreldes: Nõmme
Pääsküla on 0,6 % kõrgem kui Nõmme praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Pääsküla?
Rabaveere tn on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 4 325 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.