Asum
Luige alevik — kinnisvarahinnad
Luige alevik hinnatase on praegu 3 725 €/m².
Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Luige alevik ning vaata hindu tänavate kaupa.
Kõrgeim hinnatase on: Tammetalu tn — 3 943 €/m². Madalaim on: Haldja tn — 2 348 €/m².
Luige alevik kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 3 676–3 761 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Kõrgeim hinnatase praegu
Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Luige alevik
Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Kiili vald?
Piirkonna Luige alevik kohta on kuulutusi liiga vähe, seega näitame siin piirkonda Kiili vald. Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Kiili vald on 182 000 € (52 m²).
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 2 tuba13 kuulutust | 182 000 € | 173 000–196 000 € | 52 m² | 3 634 |
| 3 tuba30 kuulutust | 235 000 € | 220 000–246 000 € | 67 m² | 3 550 |
| 4 tuba22 kuulutust | 262 000 € | 253 000–304 000 € | 81 m² | 3 300 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Kiili vald, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Kiili vald?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Kiili vald – 3 tuba, 69 m², umbes 244 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +25 000 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +14 000 € (+5,6 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +9 700 € (+4,0 %) |
Tüüpilise kolmetoalise korteri puhul piirkonnas Kiili vald küsitakse umbes 25 000 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 14 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 9 700 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Luige alevik ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Luige alevik
Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Luige alevik |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tammetalu tn | 3 360–4 317 | +5,9 % | |
| 2 | Põllu põik | 3 876–3 914 | +4,8 % | |
| 3 | Õnne tn | 3 804–3 854 | +3,1 % | |
| 4 | Külluse tn | 3 812–3 826 | +2,5 % | |
| 5 | Tulbi tn | 3 778–3 834 | +2,2 % | |
| 6 | Meremehe tn | 3 785–3 805 | +2,0 % | |
| 7 | Mooni tn | 3 770–3 794 | +1,5 % | |
| 8 | Purje tn | 3 776–3 788 | +1,5 % | |
| 9 | Tammetalu põik | 3 778–3 784 | +1,5 % | |
| 10 | Lauka tee | 3 768–3 770 | +1,2 % | |
| 11 | Rõõmu põik | 3 756–3 774 | +1,2 % | |
| 12 | Masti tn | 3 765–3 773 | +1,2 % | |
| 13 | Rõõmu tn | 3 725–3 813 | +0,9 % | |
| 14 | Tohvri tn | 3 745–3 758 | +0,8 % | |
| 15 | Tuule tn | 3 745–3 761 | +0,7 % | |
| 16 | Energia tn | 3 749–3 753 | +0,7 % | |
| 17 | Tamme tn | 3 745–3 756 | +0,7 % | |
| 18 | Järve tn | 3 745–3 753 | +0,6 % | |
| 19 | Veenuse tn | 3 744–3 747 | +0,6 % | |
| 20 | Päikese põik | 3 742–3 743 | +0,5 % | |
| 21 | Ööbiku tn | 3 740–3 745 | +0,5 % | |
| 22 | Viljandi mnt | 3 721–3 750 | +0,4 % | |
| 23 | Kõivu tn | 3 735–3 753 | +0,4 % | |
| 24 | Kuura tn | 3 734–3 739 | +0,3 % | |
| 25 | Tasuja tn | 3 735–3 737 | +0,3 % | |
| 26 | Luige tn | 3 728–3 738 | +0,2 % | |
| 27 | Side tn | 3 726–3 732 | +0,1 % | |
| 28 | Vambola tn | 3 714–3 744 | +0,1 % | |
| 29 | Oksa tn | 3 718–3 734 | +0,1 % | |
| 30 | Päikese tn | 3 719–3 739 | 0,0 % | |
| 31 | Väikeluige tee | 3 719–3 728 | 0,0 % | |
| 32 | Marsi tn | 3 714–3 734 | -0,1 % | |
| 33 | Luna tn | 3 714–3 716 | -0,3 % | |
| 34 | Kuu tn | 3 704–3 716 | -0,4 % | |
| 35 | Kaare tn | 3 702–3 747 | -0,5 % | |
| 36 | Aia põik | 3 698–3 706 | -0,6 % | |
| 37 | Lehola tn | 3 658–3 710 | -0,8 % | |
| 38 | Aia tn | 3 684–3 699 | -0,9 % | |
| 39 | Tõnise tn | 3 608–3 833 | -1,1 % | |
| 40 | Kaasiku tn | 3 667–3 695 | -1,2 % | |
| 41 | Sangari tn | 3 673–3 683 | -1,3 % | |
| 42 | Rooli tn | 3 641–3 718 | -1,3 % | |
| 43 | Põllu tn | 3 427–3 596 | -5,5 % | |
| 44 | Sulevi tn | 3 413–3 603 | -6,4 % | |
| 45 | Olevi tn | 3 139–3 508 | -6,8 % | |
| 46 | Kivi tn | 2 574–3 046 | -25,9 % | |
| 47 | Männi tn | 2 613–2 862 | -26,3 % | |
| 48 | Uus-Vargamäe tn | 2 482–2 567 | -31,8 % | |
| 49 | Haldja tn | 2 003–2 453 | -37,0 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Luige alevik
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Luige alevik?
Hinnatase piirkonnas Luige alevik on 3 725 €/m², tüüpilise vahemikuga 3 676–3 761 €/m².
Luige alevik võrreldes: Kiili vald
Luige alevik on 11,8 % kõrgem kui Kiili vald praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Luige alevik?
Tammetalu tn on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 3 943 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.