Asum
Türisalu küla — kinnisvarahinnad
Türisalu küla hinnatase on praegu 1 490 €/m².
Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Türisalu küla ning vaata hindu tänavate kaupa.
Kõrgeim hinnatase on: Loodu tee — 2 503 €/m². Madalaim on: Käokäpa tee — 1 155 €/m².
Türisalu küla kuulub Harju maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 3 028 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 1 361–1 685 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Kõrgeim hinnatase praegu
Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Türisalu küla
Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Harku vald?
Piirkonna Türisalu küla kohta on kuulutusi liiga vähe, seega näitame siin piirkonda Harku vald. Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Harku vald on 150 000 € (46 m²).
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 2 tuba19 kuulutust | 150 000 € | 118 000–190 000 € | 46 m² | 3 189 |
| 3 tuba29 kuulutust | 250 000 € | 220 000–260 000 € | 69 m² | 3 542 |
| 4 tuba37 kuulutust | 310 000 € | 289 000–324 000 € | 90 m² | 3 378 |
| 5 või enam tuba14 kuulutust | 334 000 € | 326 000–340 000 € | 98 m² | 3 373 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Harku vald, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Harku vald?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Harku vald – 4 tuba, 80 m², umbes 269 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +28 000 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +13 000 € (+4,8 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +11 000 € (+4,0 %) |
Tüüpilise neljatoalise korteri puhul piirkonnas Harku vald küsitakse umbes 28 000 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 13 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 11 000 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Türisalu küla ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Türisalu küla
Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Türisalu küla |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Loodu tee | 2 348–2 538 | +68,0 % | |
| 2 | Niiduääre tee | 2 291–2 492 | +59,9 % | |
| 3 | Jaanikmaa tee | 1 966–2 052 | +33,9 % | |
| 4 | Kingu tee | 1 743–2 049 | +33,1 % | |
| 5 | Sireni tee | 1 528–2 020 | +27,2 % | |
| 6 | Taramaa tee | 1 765–1 860 | +21,7 % | |
| 7 | Looduskivi tee | 1 746–1 828 | +20,9 % | |
| 8 | Purde tee | 1 758–1 790 | +19,9 % | |
| 9 | Otitooma tee | 1 632–1 837 | +17,7 % | |
| 10 | Hallikivi tee | 1 706–1 757 | +16,8 % | |
| 11 | Luhaääre tee | 1 624–1 838 | +15,7 % | |
| 12 | Läänetuule tee | 1 531–2 086 | +14,5 % | |
| 13 | Veesilma tee | 1 690–1 719 | +14,5 % | |
| 14 | Tuisu tee | 1 679–1 697 | +13,1 % | |
| 15 | Pärgma tee | 1 632–1 706 | +11,7 % | |
| 16 | Ääresalu tee | 1 632–1 690 | +11,2 % | |
| 17 | Kuldnoka tee | 1 528–1 769 | +11,1 % | |
| 18 | Hallikasalu tee | 1 625–1 670 | +9,9 % | |
| 19 | Vahtrasalu tee | 1 437–1 679 | +6,5 % | |
| 20 | Kesksalu tee | 1 401–1 616 | +5,4 % | |
| 21 | Tuulimaa tee | 1 523–1 621 | +4,9 % | |
| 22 | Kesa tee | 1 520–1 550 | +3,0 % | |
| 23 | Nurmenuku tee | 1 511–1 580 | +2,8 % | |
| 24 | Kosmose tee | 1 497–1 595 | +2,7 % | |
| 25 | Pärnasalu tee | 1 468–1 736 | +1,8 % | |
| 26 | Taevasilma tee | 1 446–1 558 | +1,4 % | |
| 27 | Lõunatuule tee | 1 433–1 523 | -0,5 % | |
| 28 | Haldjasalu tee | 1 451–1 510 | -0,8 % | |
| 29 | Eessalu tee | 1 434–1 603 | -1,1 % | |
| 30 | Edelatuule tee | 1 350–1 552 | -2,7 % | |
| 31 | Loodetuule tee | 1 359–1 661 | -2,8 % | |
| 32 | Sügiskünni tee | 1 405–1 500 | -4,9 % | |
| 33 | Haavasalu tee | 1 028–1 504 | -5,8 % | |
| 34 | Paltuse tee | 1 386–1 422 | -6,0 % | |
| 35 | Läänepuu tee | 1 295–1 477 | -6,6 % | |
| 36 | Joakooli tee | 1 382–1 426 | -6,9 % | |
| 37 | Piimapisara tee | 1 341–1 627 | -6,9 % | |
| 38 | Kevadkünni tee | 1 359–1 413 | -7,2 % | |
| 39 | Ehituskivi tee | 1 359–1 408 | -7,4 % | |
| 40 | Hallorava tee | 1 282–1 443 | -8,2 % | |
| 41 | Vahalille tee | 1 348–1 372 | -8,8 % | |
| 42 | Raudkivi tee | 1 314–1 348 | -10,2 % | |
| 43 | Suurkivi tee | 1 302–1 381 | -11,3 % | |
| 44 | Pajusalu tee | 1 205–1 468 | -12,1 % | |
| 45 | Gerbera tee | 1 258–1 292 | -14,7 % | |
| 46 | Ardi tee | 1 233–1 267 | -15,7 % | |
| 47 | Kevadvõtme tee | 1 169–1 211 | -19,9 % | |
| 48 | Kuldkannikese tee | 1 073–1 236 | -20,5 % | |
| 49 | Käokäpa tee | 1 102–1 199 | -22,5 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Türisalu küla
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Türisalu küla?
Hinnatase piirkonnas Türisalu küla on 1 490 €/m², tüüpilise vahemikuga 1 361–1 685 €/m².
Türisalu küla võrreldes: Harku vald
Türisalu küla on 34,8 % madalam kui Harku vald praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Türisalu küla?
Loodu tee on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 2 503 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.